Osobom, które chcą się skutecznie pozbyć niechcianego owłosienia, proponujemy nasz profesjonalny zabieg depilacji laserowej. Wykonujemy go stosując diodowy laser Light Sheer Diode Laser System. Korzysta on z innowacyjnej technologii, która pozwala na bezbolesne i bezpieczne, a zarazem efektywne likwidowanie włosów z danej części ciała. Jest to laser medyczny, który stworzyło i zatwierdziło Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków (U.S. FDA) i obejmuje go swoją gwarancją bezpieczeństwa. LightSheer Desire nie ma żadnego negatywnego wpływu na zdrowie, co potwierdzają liczne uprzednio wykonane badania. Jego nieszkodliwość jest zatwierdzona również przez inne wysokiej rangi certyfikaty, takie jak ISO 9001.

Kongres Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco określił Light Sheer najlepszym i najbardziej efektywnym przyrządem stosowanym w depilacji laserowej.

Jak działa?

Jako że wyposażony jest w końcówkę ChillTip™ z laserem diodowym, aktywnie chłodzi skórę i chroni ją w czasie zabiegu. Podnosi to zdecydowanie poziom komfortu oraz bezpieczeństwa pacjenta. LightSheer Desire jest opatentowanym systemem, dzięki któremu trwale możemy pozbyć się zbędnego owłosienia. Nie ma on przy tym wpływu na pozostałe funkcje organizmu, jako że jego działanie jest jedynie powierzchowne. Poprzez emisję łagodnej wiązki promieni, przenika przez skórę docierając, aż do samego mieszka włosowego i w ten sposób bezpowrotnie niszczy cebulkę. Laser Light Sheer oddziałuje na barwnik włosa, czyli melaninę, nie ingerując w ogólne w funkcjonowanie organizmu.

Jego zalety:

  • Zabiegi depilacji laserowej mogą być wykonywane niezależnie od karnacji pacjenta, nawet jeśli jego skóra jest opalona. Kolor włosów również jest nieistotny.
  • Dzięki unikalnemu, innowacyjnemu systemowi chłodzenia przy pomocy końcówki ChillTip™, poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjenta zdecydowanie się podnosi.
  • Duże rozmiary końcówki pozwalają zniszczyć więcej włosów podczas jednego strzału.
  • Koszt eksploatacji systemu nie jest wysoki, jako że nie zużywa on żadnych materiałów eksploatacyjnych.
  • Laser LightSheer można łatwo przenosić między gabinetami bądź pomieszczeniami, jako że opiera się on na niezwykle lekkiej i zwartej konstrukcji.

Zabieg i jego efekty

Sesja laserowa zwykle zajmuje od kilku minut do godziny, czasem również dłużej. Zależy to w dużej mierze od wielkości obszaru ciała, na którym wykonuje się zabieg. Laser intensywnie oddziałuje na mieszki włosów, będące w fazie aktywnego wzrostu. Zabieg powinien być powtórzony 3-6 razy, raz na 4-5 tygodni. Liczba ta może się różnić zależnie od osoby i jej cech indywidualnych, takich jak kolor skóry, zmiany hormonalne czy genetyczne predyspozycje. Podczas stosowania lasera można odczuć lekkie mrowienie. U większości pacjentów nie pojawiają się żadne ślady po zabiegu, ale na wrażliwszych częściach ciała może czasem wystąpić delikatne zaczerwienienie lub opuchnięcie, ustępujące po krótkim czasie. Najczęściej pacjenci wracają do swoich codziennych zajęć od razu po zabiegu. Bezpieczeństwo i jakość urządzenia Light Sheer TM Diode Laser System są zatwierdzone certyfikatem wydanym przez agencję rządową U.S.FDA (Food & Drug Administration), respektowaną na całym świecie.

Wąsik
50 zł
Broda
50 zł
Baki
80 zł
Szyja
100 zł
Kark
100 zł
Brodawki
100 zł
Bikini brazylijskie
400 zł
Bikini same boczki
150 zł
Bikini niepełne
250 zł
Pośladki
250 zł
Całe ręce
250 zł
Przedramiona
150 zł
Ramiona
150 zł
Pachy
100 zł
Dłonie
60 zł
Linia biała
100 zł
Nogi kolana
100 zł
Uda
300 zł
Łydki
1
300 zł
Klatka piersiowa
od 250 zł
Brzuch
od 250 zł
Plecy
od 500 zł
5 zabiegów
małe partie, kolana, bikini boczki, wąs, broda, dłonie, baki
600 zł
5 zabiegów
wąs, broda
450 zł
5 zabiegów
bikini niepełne
1200 zł
5 zabiegów
bikini pełne
1900 zł
5 zabiegów
pachy
450 zł
5 zabiegów
uda
1400 zł
5 zabiegów
całe nogi
2800 zł
+5 gratis (mała partia)
5 zabiegów
łydki
1400 zł